Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası

Genel Şartlar

Sohbet hattımızı aradığınızda aşağıdaki belirtilen ve ileride ekleyebileceğimiz tüm şart ve koşullara hukuki olarak tabi olmayı kabul edersiniz. Tüm şart ve koşullarımıza hukuki olarak tabi olmayı kabul etmiyorsanız sohbet hattımızı aramayın. Hizmet şartlarımıza yeni şart ekleyip bazı şartları silip silmediğimizi kontrol etmek için bu Web sayfasını sık sık kontrol etmeyi kabul edersiniz.

Dil ve Görgü Kuralları

Kaba, küfürlü, nefret dolu, hakaret edici veya müstehcen kelimeler kullanmayacağınızı, reşit olmayan kişileri herhangi bir şekilde suistimal etmeyeceğinizi, cinsel ayrımcı, ırkçı, homofobik, dini veya cinsel hakarette bulunan bir dil kullanmayacağınızı, diğer arayıcılarla yasal olmayan faaliyetleri konuşmayacağınızı, diğer arayıcının hakaret olarak görebileceği birşey söylemeyeceğinizi veya arayıcıları taciz veya tehdit etmeyeceğinizi ve utandırmayacağınızı kabul edersiniz.

Spam

Sohbet hattını herhangi bir ürün veya ticari teşebbüsün, kar amacı güderek veya gütmeksizin, satışı veya reklamını yapmak için kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Sohbet hattında söylediklerinizden sadece sizin sorumlu olacağınızı kabul edersiniz. Sohbet hattını gözlemleyen bir santral memuru olmadığını ve herhangi bir santral memuruna erişmenin herhangi bir yolu bulunmadığını kabul edersiniz.

Yaş

Sohbet hattını kullanarak 18 yaşından daha büyük olduğunuzu belirtmiş oluyorsunuz. Sohbet hattının hatta söylenenleri kontrol etmediğini ve sohbet hattını gözlemlemediğini ve gözlemleyemeyeceğini kabul edersiniz. Hakaret edici, tam olmayan, yanlış veya benzeri istenmeyen içeriği duyma olasılığınız bulunmaktadır. Arayıcılardan biri sizi rahatsız ederse telefonu kapatın.

İçerik

"1to1Chat" sohbet hattı ve hizmet sağlayıcısının, sohbet hattı ve sizin sistemi kullanımınız aracılığıyla sağlanacak içerikten her türlü sorumluluğu ve yükümlülüğü reddettiğini kabul edersiniz. "1to1Chat" sohbet hattı ve hizmet sağlayıcısının tamamen zararsız olduğunu ve sohbet hattını kullanmanızla ilgili her tür risk ve yükümlülüğünü şahsen üstlendiğinizi kabul edersiniz. "1to1Chat"'ın sohbet hattında doğrudan size veya diğerlerine yazılan, dağıtılan veya diğer yollardan erişmeniz sağlanılan, iletilen veya gönderilen mesajlardan ortaya çıkabilecek herhangi bir zarardan hiçbir şart altında yükümlü tutulamayacağını kabul edersiniz.

Gizlilik ve Sorumluluk

Sohbet hattını kullanırken mantıklı davranmanızı tavsiye ederiz. Adresleriniz, telefon numaranız, kredi kartı numaralarınız ve hatta soyadınız gibi, ancak bunlarla kısıtlı olmamak üzere, özel bilgilerinizi açıklamayın veya bu bilgilere erişilmesine izin vermeyin. Sohbet hattı kullanıcılarının kimliklerini doğrulamadığımız, bu nedenle diğer kullanıcıların "olduklarını iddia ettikleri kişiler olduklarını" varsaymamanız gerektiğini anlarsınız.

Faturalama

Sohbet hattını arama masraflarını karşılama sorumluluğunu kabul edersiniz. Telefon hizmet vericinizden sohbet hattını aramanın yerel mi yoksa uluslararası bir arama mı olduğunu öğrenmeyi kabul edersiniz. Bizi aramanın telefon faturanıza ek bir ücreti ekleyebileceğini ve bu ücreti ödemekle yükümlü olduğunuzu kabul edersiniz. Çoğu kişi için sohbet hattını aramak tamamen bedava bir yerel aramadır. Bazı arayıcılar için ise uluslararası ücretler talep edilebilir.

Arayıcı Gizliliği

Bu Web sitesinde, Arama Zamanı, Arama Tarihi ve Telefon Numarası dışında hakkınızda sizi tanımlayabilecek herhangi bir bilgi toplamıyoruz. Hiç kimse hakkındaki herhangi bir bilgiyi, Mahkeme Kararı veya hukuğu uygulamakla yükümlü kuruluşlardan gelen talepler dışında, paylaşmayacağız, satmayacağız veya takas etmeyeceğiz. Bu Anlaşmayı sık sık inceleyerek değişiklikleri okumanızı tavsiye ederiz. Gizlilik politikamız hakkında sorunuz varsa veya ek bilgi isterseni lütfen bize support at 1to1chat dot net adresinden e-posta gönderin. www.1to1chat.net sitesinde ziyaretçilerimizin gizliliği bizim için son derece önemli. Bu gizlilik politikası belgesi www.connectionschat.com tarafından alınan ve toplanan kişisel bilgilerin türlerini belirtir ve nasıl kullanıldıklarını anlatır.

Kütük Dosyaları

Diğer birçok Web sitesi gibi www.1to1chat.net de kütük dosyaları kullanır. Kütük dosyalarının içindeki bilgiler internet protokol ( IP ) adresleri, tarayıcı türü, İnternet Hizmet Sağlayıcısı ( ISP ), tarih/zaman damgası, ileten ve çıkılınca gidilen sayfalar ve tıklama sayısını içerir ve trendleri incelemek, siteyi yönetmek, kullanıcıların site içindeki hareketlerini izlemek ve demografik bilgi toplamak için kullanılır. IP adresleri ve diğer benzeri bilgiler, kişisel olarak tanıtıcı olabilecek herhangi bir bilgiye bağlı değildir.

Çerezler ve Web İşaretleri

www.1to1chat.net ziyaretçilerin tercihleri hakkında bilgi depolamak, kullanıcının eriştiği veya ziyaret ettiği sayfalar hakkında kullanıcıya özel bilgileri kaydetmek ve ziyaretçinin kullandığı tarayıcı türü veya kullanıcının tarayıcısı aracılığıyla gönderdiği diğer bilgiler doğrultusunda Web sayfası içeriğini özelleştirmek amacıyla çerezler kullanır.