شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

شرایط عمومی

شما توسط تماس گرفتن با خط چت ما موافقت می کنید که کلیه شرایط زیر و هر شرط دیگری که بعداً اضافه کنیم از لحاظ قانونی شامل حال تان گردد. اگر موافق نیستید که کلیه شرایط و ضوابط ما قانوناً شامل حال تان گردد، لطفاً با خط چت ما تماس نگیرید. شما موافقت می کنید که این صفحه وب را بطور مرتب کنترل کنید تا اگر شرطی به شرایط استفاده خود اضافه کرده یا شرطی از آن حذف کرده باشیم، در جریان قرار بگیرید.

طرز گفتار و رعایت نزاکت

شما موافقت می کنید که از زبان و گفتار مبتذل، پست، تنفر آمیز، توهین آمیز و یا زشت و وقیحانه استفاده نکنید، هرگز از یک فرد صغیر سوءاستفاده نکرده، از زبان و گفتار تبعیض آمیز جنسی یا نژادی، زبان و گفتار بر ضد همجنس گرایان و یا سخنان اهانت آمیز به لحاظ مذهبی و یا جنسی استفاده نکرده، درباره فعالیت های غیرقانونی صحبت نکنید، هرگز تماس گیرنده ای را آزار و اذیت نکرده، تهدید نکنید، خجالت زده یا شرمسار نسازید یا چیزی به او نگویید که توهین محسوب شود.

اسپم (سوءاستفاده تبلیغاتی)

شما موافقت می کنید که از خط چت برای فروش یا بازاریابی هیچ محصول و یا تبلیغ هیچ سازمان و موسسه تجاری (انتفاعی یا غیرانتفاعی) استفاده نکنید. شما موافقت دارید که مسئولیت کامل حرف هایی که در خط چت می زنید صرفاً بر عهده شخص شماست. شما توجه دارید که هیچ اپراتوری بر خط چت نظارت ندارد و هیچ راهی برای دسترسی به یک اپراتور وجود ندارد.

سن

شما با تلفن کردن به خط چت اظهار می کنید که 18 سال و یا بیشتر سن دارید. شما توجه دارید که خط چت هیچ کنترلی بر حرفها و سخنان رد و بدل شده در خط چت ندارد و خط چت را تحت نظارت ندارد و توان این کار را ندارد. این احتمال وجود دارد که سخنانی توهین آمیز، غیر دقیق، نادرست و یا نامطلوب بشنوید. اگر تماس گیرنده ای شما را ناراحت می کند، گوشی را بگذارید.

محتوا

شما موافقت می کنید که خط چت "1to1Chat" و سرویس دهنده آن هرگونه و تمام مسئولیتها یا تعهدات ناشی از مطالب و محتوای در دسترس قرار گرفته از طریق خط چت و استفاده شما از سیستم را از خود سلب می نمایند. شما موافقت می کنید که خط چت "1to1Chat" و سرویس دهنده آنرا از ضرر و زیان مصون دانسته و موافقت می کنید که کلیه مسئولیتها و مخاطرات مربوط به استفاده از خط چت ما را بطور کامل بپذیرید. شما می پذیرید که "1to1Chat" تحت هیچ شرایطی و به هیچ ترتیبی مسئول هیچگونه خسارت یا ضرر و زیان ناشی از پست کردن، توزیع، یا در دسترس قرار دادن، مخابره کردن یا ارسال مستقیم هیچ پیامی در خط چت به شما یا دیگران نیست.

حریم خصوصی و مسئولیت

قویاً از شما خواسته می شود که هنگام استفاده از خط چت به قضاوت و تشخیص خود اتکا کنید. هیچگونه اطلاعات شخصی، شامل ولی نه محدود به آدرس، شماره تلفن، شماره کارت اعتباری و یا حتی نام فامیل خود را آشکار نساخته و یا در دسترس قرار ندهید. شما می دانید که ما هویت کاربران خط چت را بررسی و تایید نمی کنیم، در نتیجه شما نباید فرض کنید که کاربران دیگر "همانی هستند که می گویند".

صورت حساب

شما موافقت می کنید که مسئولیت تمام مخارج تماس با خط چت را تقبل می کنید. شما موافقت می کنید که از شرکت مخابرات خود در مورد اینکه هزینه تماس با خط چت را با تعرفه و نرخ محلی یا با تعرفه و نرخ تماس راه دور محاسبه می کنند، سوال کنید. شما توجه دارید که احتمالاً در نتیجه تماس گرفتن با ما، هزینه های تلفن راه دور به قبض تلفن شما اضافه شده و شما مسئول پرداخت آن هزینه ها خواهید بود. برای بسیاری از افراد، تماس گرفتن با خط چت یک تماس محلی کاملاً رایگان است. برخی تماس گیرندگان باید هزینه های استاندارد تلفن راه دور را بپردازند.

حریم خصوصی تماس گیرنده

ما در این وب سایت هیچ اطلاعات شخصی که بتوان از روی آن هویت شما را تشخیص داد جمع آوری نمی کنیم، بجز زمان تماس، تاریخ تماس و شماره تلفن. ما هیچ اطلاعاتی را با دیگران به اشتراک نمی گذاریم، به دیگران نمی فروشیم و یا با دیگران مبادله نمی کنیم مگر به حکم دادگاه یا به درخواست سازمانهای مجری قانون. توصیه می کنیم این توافق نامه را بطور مرتب بازبینی کنید تا در جریان هرگونه تغییرات جدید در آن قرار بگیرید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا سوالی درباره سیاست حفظ حریم خصوصی ما دارید، لطفاً از طریق ایمیل support at 1to1chat dot net با ما تماس بگیرید.

حریم خصوصی بازدیدکنندگان www.1to1chat.net بالاترین اهمیت را برای ما دارد. این سیاست حفظ حریم خصوصی انواع اطلاعات شخصی دریافت و جمع آوری شده توسط www.connectionschat.com و نحوه استفاده از آنها را توضیح می دهد.

فایلهای ثبت سوابق (لاگ)

www.1to1chat.net نیز به مانند بسیاری از وب سایت های دیگر از فایلهای ثبت سوابق (لاگ) استفاده می کند. اطلاعات موجود در فایلهای ثبت سوابق شامل آدرس های پروتکل اینترنت ( IP )، نوع مرورگر، سرویس دهنده خدمات اینترنت ( ISP )، مهر تاریخ/زمان، صفحات ارجاع دهنده/خروج، و تعداد کلیک ها برای تحلیل روال و رویکرد استفاده کاربران از سایت، مدیریت سایت، ردیابی حرکت های کاربران در داخل سایت و جمع آوری اطلاعات جمعیت شناسی (دموگرافیک) است. آدرس های IP و اطلاعات مشابه آن به هیچگونه اطلاعات و جزییاتی که هویت فردی شما از روی آنها قابل شناسایی باشد پیوند و ارتباط ندارند.

کوکی ها و وب بیکن ها

www.1to1chat.net از کوکی ها برای ذخیره سازی اطلاعات درباره ترجیحات بازدیدکنندگان، ثبت اطلاعات خاص کاربری در مورد صفحاتی که کاربر بدان ها دسترسی داشته یا از آنها بازدید کرده است، سفارشی سازی محتوای سایت بر اساس نوع مرورگر کاربر و یا سایر اطلاعات که بازدیدکنندگان از طریق مرورگر خود ارسال کرده اند، استفاده می کند.

برخی از همکاران تبلیغاتی ما ممکن است در سایت ما از کوکی یا وب بیکن استفاده کنند. Google Adwords از جمله همکاران تبلیغاتی ماست.

ما برای اینکه در زمان بازدید از وب سایت به شما تبلیغات مختلفی را نشان دهیم از شرکت های تبلیغاتی ثالث استفاده می کنیم. این شرکت ها ممکن است از اطلاعات (بغیر از نام، آدرس، آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما) مربوط به بازدیدهای شما از این سایت و سایت های دیگر استفاده کنند تا تبلیغاتی درباره محصولات و خدماتی که برای شما جالب توجه هستند ارائه نمایند. اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری درباره این شیوه کاری داشته باشید و با حق انتخاب های خود در مورد اجازه ندادن به این شرکت ها جهت بهره برداری از اطلاعات مذکور آشنا شوید، ]اینجا[ (http://www.google.com/privacy_cookies.html) را کلیک کنید.